Yazılım – Tasarım

html5_javascript_js

Farklı bir deneyim sağlayan web siteleri, web uygulamaları veya mobil uygulamaları siz de deneyin.

Hemen Başvur

tasarim-yazilim-srn1

Kolay ulaşılabilir olun, kullanıcılarınızı yormayın

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısıyla hazırlanmalıdır. Ziyaretçilerinize sitenizin önemli kısımlarına işaret eden bir site haritası sunun. Sayfanızı anahtar kelime listeleriyle doldurmayın, pop-up’lardan ve zararlı içeriklerden uzak durun.

 

tasarim-yazilim-srn2

Kullanıcıların bağlantıda kalmalarını kolaylaştırın

Mobil internet kullanıcıları üzerinde iyi bir etki bırakmak ve marka bilinirliğinizi pozitif yönde geliştirmek için web sitenizi mobile uyumlu hale getirmelisiniz. Optimize edilmiş bir web sitesi her an her yerden ulaşılabilir olduğunuzu gösterir.

 

tasarim-yazilim-srn3

Web’le sınırlı kalmayın, işinizi mobile taşıyın

Her an bağlantıda olduğumuz yeni dünyada artık sadece bir web sitenizin olması yeterli değil. Türkiye’de her 10 akıllı telefon kullanıcısının dördü ayda en az bir uygulama indiriyor. Mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden farklılaştıracak ve gelecek nesle uyum sağlamanıza yardımcı olacak.

 

tasarim-yazilim-srn4

Her yerden erişim sağlayın

Web uygulamanızı mobil ile entegre edebilir, hedef kitlenizin her an, her yerden uygulamanıza erişmesini sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?:(( )
Loading...

Son Güncelleme : 27.04.17 | 10:18:28