Her Sektöre Uygun Kurumsal Logo Tasarım

logo-tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı

İletişimin en etkili yöntemlerinden biri olan Logo Tasarımını oluştururken Srn Web Tasarım  olarak kurumsal kimliğin en önemli parçasının logo olduğu bilinci ile çalışmalarımızı hazırlıyoruz.

Logo tasarımının öncelikle özgün ve firma kimliğine uygun olarak tasarlanması, kolay algılanan, farklı ve akılda kalıcılığı yüksek olması gerekir. Logo tasarımı aynı zamanda firmanın karakterini ve bulunduğu sektörü de içerisinde yansıtmalı ama muadillerini çağrıştırmamalıdır.

Bu yüzden ön hazırlık aşaması çok önemlidir. Ön hazırlık aşamasından sonra logo tasarımı profesyonel grafikerler tarafından tasarlanmalıdır. Srn Web Tasarım  olarak müşteri beğeni prensibi ile tasarımlarımı şekillendirdiğimiz için çalışmalarımızın yayınlanmasının ardından başarılı sonuçlar ve geri bildirimler almaktayız.

Srn Web Tasarım Profesyonel Logo Tasarımlarını hızla büyüyen ve gelişen ticaret hayatından sizleri geri bırakmamak adına detaylı bir hazırlık süreci gerçekleştirmesine rağmen çok kısa sürede teslim etmektedir.

Logo tasarımlarımızda dikkat ettiğimiz önemli başlıklar arasında;
Sadelik; Oranlar; Renk; Yazı Karakterleri; Uygulama ve Özgünlük yer almaktadır.

Hazırlanan dosya formatları:

Vektörel : Photoshop (psd), Illustrator (ai)
Piksel esaslı: tiff, jpeg, gif (72 ve 300 dpi)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?:(( )
Loading...

Son Güncelleme : 27.04.17 | 10:18:59